Prowadzenie sprzedaży na popularnych portalach aukcyjnych to świetny sposób na zdobycie nowych klientów. Jednak konkurencja na tego rodzaju stronach jest naprawdę duża, dlatego warto postawić na profesjonalne szablony aukcji. W naszej firmie wykonujemy takie zlecenia od wielu lat dlatego doskonale wiemy o tym, że najważniejsze jest odpowiednie wyeksponowanie oferty, dzięki czemu nie zgodnie ona w tłumie innych. Nasz szablony aukcji są atrakcyjne wizualnie i czytelne dla kupujących, a do tego w efektywny sposób zwiększają sprzedaż. Zdajemy sobie sprawę z tego, że większość internautów kupuje „oczami”, dlatego dbamy i efektowną szatę graficzną i wygodny układ strony, dzięki czemu znalezienie odpowiednich informacji nie sprawia najmniejszego problemu.

Oferujemy szablony aukcji przygotowane zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klienta oraz dopasowane do określonej identyfikacji wizualnej danej firmy, bądź marki. Odpowiednio zaprojektowany szablon przykuwa uwagę i znacząco zwiększa szanse sprzedaży, dlatego dbamy o oryginalność i elegancki styl każdego szablonu. Usługa dotycząca tworzenia szablonów aukcji obejmuje przygotowanie kompleksowego projektu graficznego, uwzględniającego szablon główny oraz stronę „o mnie”. Szablon jest wizualnie dopasowany do wyglądu oraz układu strony internetowej danej firmy, a dodatkowo oferujemy możliwość wykonania logo do szablonu.

Ponadto zapewniamy naszym klientom instrukcję edycji stworzonego szablonu aukcji oraz kompleksowe wsparcie techniczne. Każdy z wykonywanych przez nas projektów zawiera stronę przedmiotu, praktyczną galerię zdjęć, informacje o płatnościach i formach wysyłki oraz wiele przydatnych zakładek, które klient sam może wybrać. Co można zyskać dzięki profesjonalnie wykonanym szablonowi aukcji? Przede wszystkim pozwala to wzmocnić wizerunek firmy w sieci i zwiększyć jej rozpoznawalność, a także zapewnić lepszą sprzedaż i zautomatyzować wystawianie aukcji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług.