Skip to content

Szablony aukcji internetowych

Portale aukcyjne na stałe zagościł w arsenale narzędzi sprzedażowych firm i przedsiębiorców. Ogólnopolski zasięg i przyjazny system wyszukiwania stał się niejednokrotnie pierwszym źródłem informacji o produktach, o cenach, służy w wyborze dla klientów, partnerów i posiada znaczący udział w polskim handlu elektronicznym. Wykorzystajmy ten fakt tworząc specjalny szablon aukcyjny i sprawmy, aby nasze oferty na portalu były atrakcyjne, czytelne oraz by zachęcały do zakupu przez naszych klientów.

Strona, czyli szablon aukcyjny jest to specjalny rodzaj strony internetowej, mini-strony, która w wyłącznie jednej odsłonie musi przekazać wszystkie potrzebne informacje dla użytkowników portalu aukcyjnego i przez to informacje, które na niej się znajdują, muszą być silnie skondensowane i przez to oferta na aukcji często jest długa (podłużna, czyli taka, którą trzeba długo przewijać). Nie bez znaczenia pozostaje również fakt zgodności szablonu z regulaminem aukcji w zakresie wystawiania aukcji, przy czym pamiętajmy, że ów regulamin jest właściwy dla każdej kategorii i pomiędzy kategoriami mogą być różnice w wytycznych odnośnie wystawiania aukcji.

Szablon aukcyjny zawiera podstawowe informacje o firmie, możliwość przejścia do specjalnej strony „O mnie”, możliwość zobaczenia innych aukcji, możliwość stworzenia specjalnych linków, aby użytkownik przy pomocy kilku kliknięć mógł łatwo przejść przez całą ofertę firmy. Szablon na portal aukcyjny powinien być przejrzysty i czytelny, nie może  odpychać, lecz zachęcać, ponad wszystko powinien zawierać dobrą informację produktową. Współpracując ze mną nie tylko otrzymasz zaprojektowany szablon aukcji, ale również zakoduję go do postaci „zrozumiałej” przez portal, dzięki czemu szablon będzie wyglądał dobrze.

Scroll To Top