Skip to content

Strony wizytówki

Strona internetowa będąca wizytówką to najprostszy i najpopularniejszy typ stron internetowych spotykanych wśród firm sektora małych i średnich firm w Polsce. Funkcja takiej strony sprowadza się do przekazania podstawowych informacji o firmie, profilu jej działalności oraz danych kontaktowych, oraz jest to strona najczęściej wybierana jako pierwsza strona firmowa. Istotne znaczenie ma również aspekt finansowy, gdyż strony wizytówki są raczej tanie i mogą powstać w stosunkowo szybkim czasie.

Aby powstała strona wizytówka klient zobowiązany jest do dostarczenia odpowiedniej, nie wielkiej, ilości informacji o swojej działalności do mnie. Bardzo często wraz z zamówieniem strony wizytówki klient domawia logo lub niewielki pakiet identyfikacji wizualnej, dzięki temu jak najszybciej po otworzeniu działalności może używać tych narzędzi w promocji i sprzedaży.

Koszt stron wizytówek może być różny, od kilkuset zł za te najprostsze do kilku tysięcy złotych za najbardziej pracochłonne i rozbudowane; warto zauważyć, że strona wizytówka również może być wyposażona w system CMS, czyli samodzielne dodawanie aktualności i edycja treści na stronie. Koncepcja strony wizytówki internetowej powinna zakładać prostotę przekazu informacji, także w trakcie procesu projektowego będę o tym przypominał klientowi, abyśmy przypadkiem nie zapędzili się i nie próbowali stworzyć portalu społecznościowego. Strony można rozbudowywać, toteż z czasem strona może zmienić typ. Kluczem jest to, aby sprawnie realizowała zamierzone cele, czyli w tym przypadku było czytelną informacją o firmie. Polecam strony wizytówki jako pierwszy wybór dla firm rozpoczynających działalność gospodarczą.

Scroll To Top